کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ما به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت payment.masaf.ir و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اعلام شده خواهد بود.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این وب سایت و خدمات ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ما اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات ما ستفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ما نیز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهیم.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد ما برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماییم. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند ما را در این خصوص مطلع سازند.
لازم به ذکر است که اطلاعات مذکور در بخش تماس با ما، تنها گذرگاههای ارتباطی ما بوده و سایر ایمیلها یا شماره های تماس مورد تایید نمیباشند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کنیم.
ما متعهد می‏‌شویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه خواهیم داد.

خدمات ما

پس از سفارش و پرداخت هزینه های ارائه خدمات، همکاران ما با شما تماس حاصل نموده و هماهنگی جلسات و یا نحوه ارسال و دریافت را با شما هماهنگ خواهند نمود. در خصوص محصولات مجازی این کار به صورت خودکار انجام گرفته و شما امکان دریافت خدمات را خواهید داشت.